سیستم‌ امنیتی هوشمند

نسل جدید سیستم‌های امنیتی هوشمند بر پایه اینترنت اشیاء (IOT) بدون نیاز به مودم‌های ADSL است. این سیستم امنیتی هوشمند به‌صورت کاملاً مستقل و از طریق سیم‌کارتی که بر روی دستگاه نصب می‌شود ارتباط اینترنت، پیامک و تماس صوتی جهت ارسال هشدارهای امنیتی و همچنین کنترل تجهیزات برقی را فراهم می‌نماید.

دزدگیر اماکن


ابعاد بسیار کوچک دستگاه امکان مخفی نمودن آن خارج از دید افراد را به‌راحتی فراهم می‌نماید و همچنین می‌توان به شکل ظاهری متفاوت و نا آشنای آن برای سارقین از دیگر مزیت‌های این دستگاه اشاره نمود. تنها سیستم امنیتی هوشمند داخلی بر پایه اینترنت اشیاء است که به واسطه اپلیکیشن کاملاً اختصاصی و پیشرفته خود امکانات بی‌نظیری در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

دزدگیر سیم کارتی

از برخی قابلیت‌های مهم می‌توان به دستیار صوتی فارسی، فعال‌سازی خودکار سیستم امنیتی در ساعت مشخص، غیرفعال کردن موقت ریموت‌ها، اضافه و حذف ریموت‌ها از طریق اپلیکیشن (تا 12 عدد)، اضافه و حذف زون‌های بیسیم از طریق اپلیکیشن (تا 24 عدد)، مدیریت پیشرفته کاربران و هشدارهای ارسال به آنها، نمایش آنلاین دما و کنترل خودکار خروجی‌ها با توجه به دما، هشدار قطع و وصل برق، یادآور هوشمند هشدار و... اشاره نمود. همچنین یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد قابلیت آپدیت از راه دور دستگاه می‌باشد که امکان دریافت جدیدترین به‌روزرسانی‌ها را برای کاربران فراهم می نماید.